074-764-86-08

השירותים שלנו

שירותי מנוף באתרי בניה

כולנו מכירים את מראה אתרי הבניה והמנופים המתנשאים לגובה מתוכם, אך רק מעטים מכירים מקרוב את ענף שירותי ההנפה לגובה על הסכנות שבו, על המקצועיות והדיוק הנדרשים ממפעילי המנופים ועל הציוד המודרני והמתוחכם שמאפשר את כל אלה. אצלנו, בשחר מנופים, חברה המספקת שירותי הנפה מגוונים, ניתן למצוא מגוון שירותי הנפה רלוונטיים לענפי הבניין והתעשייה, התקנה והחלפה של שלטים, הרמת זכוכיות בוואקום חשמלי ועוד. אנו מבטחים את המטענים ונותנים אחריות, נותנים שירותי מנוף באתרי בניה ברחבי הארץ, ואנו בעלי צי מנופים מגוון, מתוחכם ומודרני המותאם למשימות השונות.

בטיחות באתר הבניה

אתרי בניה הם אזור הטומן בחובו סכנות ולכן יש להישמע לחוקי הבטיחות הנדרשים. בשחר מנופים אנו מקפידים על סביבת עבודה בטוחה, לאחר שהעובדים עברו הכשרה מתאימה לעבודה באתר בניה בכלל ובגובה בפרט. כל מפעילי המנופים למיניהם נדרשים כמובן לעבור הכשרה כזו ולקבל הסמכה מקצועית המותאמת לתקני הבטיחות. מעבר להכשרתם, מצוידים העובדים באתר בציוד מיגון הכולל מסכות לפנים, אטמי אוזניים, קסדות מגן ועוד. הכשרה ומקצועיות מהווים ערובה לכך שהעבודה באתר תתנהל באופן תיקני ובטוח והעובדים לא יחשפו לסכנות.

אילו מנופים נמצאים באתרי בניה?

תלוי מה בונים כמובן. באופן כללי מדובר במנופים המיועדים להובלת והרמת חומרי בניין הכוללת פריקה והעמסה של צנרת, מלט, חצץ, קורות עץ, מרצפות, אריחי חיפוי חיצוניים ופנימיים, זכוכיות ועוד. בנוסף למנופים אלה ניתן למצוא באתרי הבניה גם מנופים המובילים בתים יבילים רבים המיועדים לשמש את צוות העובדים כגון מכולות משרדים וכו’, ואף מנופים קטנים יותר המסוגלים להיכנס לאזורים צפופים ולשנע חומרים ברחבי האתר. משאיות המנוף הגדולות מופעלות על ידי מספר מצומצם של עובדים אך מצליחות להעמיס משא גדול וכבד במהירות גבוהה יחסית, מה שמגביר את יעילות העבודה.

מנופים עם סל נשיאה

אחד מסוגי המנופים הרבים המספקים שירותי מנוף באתרי בניה מצוידים בסל נשיאה המיועד להעלאת עובדים לאזורים גבוהים באתר. בכל סל כזה ניתן להעלות 3 פועלים תוך שמירה מוקפדת על כללי הבטיחות. כדי להבטיח שמירה על בטיחות ומקצועיות מהשורה הראשונה, הנהגים שלנו בשחר מנופים הינם בעלי רישיון בתוקף על פי התקן ועברו הכשרה מקצועית מתאימה לעבודתם.

לסיכום, אם אתם מחפשים שירותי מנוף באתרי בניה, אצלנו תמצאו הצעה מקצועית והוגנת, הכוללת אנשי מקצוע מעולים, דייקנים ואמינים, ציוד מכאני מודרני, משוכלל ומגוון ותודעת שירות מהשורה הראשונה. אנו מקפידים על עמידה בזמנים, ועובדים באופן בטיחותי, מדויק ואחראי.

שירותים נוספים