074-764-86-08

השירותים שלנו

מנופי הרמה

שחר מנופים- זו אחת מהחברות המובילות בתחום שירותי ההנפה. אנו מספקים מגוון שירותי הנפה בעזרת מנופי הרמה לענפים שונים במשק, כגון ענף הבניה, התעשייה החקלאות ועוד. ברשותנו ציוד מודרני ומשוכלל שנותן מענה לכל צורך, החל במטענים העדינים והשבריריים ביותר כמו זכוכית למשל וכלה במטענים כבדים מאד ששוקלים טונות. אנו מעסיקים כוח אדם מקצועי ומיומן שעבר הכשרה מקצועית בתחום ההנפה וכמו כן למד את כללי הבטיחות בעבודה על פי התקן ושומר עליהם בדייקנות. צברנו ניסיון של מעל ל 30 שנים ואנו מחויבים לתת שירות מקצועי, מיומן ואחראי תוך שימת דגש על עמידה בזמנים ויחס אדיב ללקוחותינו.

שירותי ההנפה שלנו

צי המנופים המגוון אשר ברשותנו מאפשר לנו לספק שרותי הנפה שונים, החל מעבודות הרמה ונשיאה כלליות, המשך בהרמת מכולות, הנפת זכוכית בוואקום על ידי מנוף חשמלי עד משקל של 1,100 קילוגרם, מנופים עם סל נשיאה המסוגלים לשאת עד 3 אנשים ועוד. 

אנו מחויבים ללקוחותינו לא רק ברמת ביצוע עבודה קפדנית, אלא במתן אחריות מלאה על הציוד שלהם, עמידה בלוח הזמנים כפי שנקבע מראש ומתן שירות ברמה גבוהה. 

הציוד שלנו חדיש ומודרני וכוח האדם מקצועי ומיומן. רמת ביצוע העבודה והשירותיות שלנו- אלה הדברים שמייחדים אותנו בתחום וממקמים אותנו כאחת החברות המובילות בתחום ההנפה.

אילו מנופי הרמה ברשותנו?

הציוד המובן מאליו אשר ברשותנו הוא כמובן מנופי הרמה לגובה ויש כמה סוגי מנופים כאלה: המנופים הגדולים המורכבים על גבי משאיות גדולות שמסוגלים להרים ציוד עד לגובה של 70 מטרים. קטנים מהם אלה המנופים המורכבים על גבי טנדרים או משאיות קטנות שמסוגלים להניף ציוד עד לגובה של 30 מטרים, וישנם כמובן המנופים הקטנים המיועדים לכניסה למקומות נמוכים וצרים כגון בתים ובניינים ישנים. 

לכל מנוף ישנה מגבלת משקל משלו על פי הגדרות היצרן, וחשוב מאד להקפיד שלא להעמיס עליו משקל יתר כדי להימנע מסכנת התמוטטות או התהפכות של המנוף וחשיפת צוות העובדים לתאונות עבודה. 

חלק ממנופי ההרמה לגובה מצוידים במנגנוני בטיחות המתריעים כאשר המנוף עלול לאבד את שווי המשקל על ידי ניתוק אחת הרגליים מהקרקע. 

במקרה כזה יכבה מנוע המנוף ויאפשר למפעיל לטפל במפגע. חלק ממנופי ההרמה מצוידים גם בשלט בעזרתו ניתן להפעיל את המנוף ולשלוט על הפעלת הזרוע.

נשמח לעמוד לשירותכם ולבצע עבורכם את העבודה באופן הכי מקצועי, מהימן ואדיב שניתן. ניתן להתקשר אלינו בעזרת מספר הטלפון המופיע בראש העמוד שלנו.

שירותים נוספים