074-764-86-08

מאמרים

שירותי עבודות מנוף

כשבוחרים חברה שמפעילה שירותי עבודות מנוף, מה אתם בעצם צריכים לחפש? דבר ראשון, חברה אמינה שלא מסתירה ממכם פרטים, כזאת שמפרטת לכם את הדרוש לה על מנת לבצע את הפרויקט ונותנת לכם מקום להסביר מה אתם צריכים במדויק. דבר שני, חברה עם ניסיון. עבודה במנוף היא משהו שצריך שנים של ניסיון על מנת לבצע עבודות ברמה הגבוהה ביותר. ניסיון מוביל גם לעבודה בטוחה שתשמור על הציוד שלכם תקין וגם על העובדים שלכם.
בנוסף, על החברה להיות זמינה בכל שעה ובכל מקום, פרויקטים רבים זקוקים לציוד במיידי ואין זמן לבזבז. דבר אחרון, על החברה להיות מקצועית ולהשתמש בציוד במתקדם ותקין שעובר בדיקות מקיפות שגרתיות על מנת להבטיח בטחון לעובדים שלה ושלכם.
שחר מנופים היא חברה בדיוק כזה. חברה שירותי עבודות מנוף שלא מתפשרת על שום אספקט.

שירותי עבודות מנוף – שחר מנופים

שחר מנופים פועלת מזה 30 שנה ומפעילה צי מנופים רחב ומתקדם שמאפשר לה לבצע עבודות מגוונות ביעילות. שחר מנופים מציע שירות עבודות מנוף באזור השרון ובכל רחבי הארץ. על מנת לבצע עבודות מנוף בצפת והסביבה נתאם יחד עם הלקוח את כל הפרטים כך שגם אם נצטרך לפעול בשעות לא שגרתיות, אנחנו נעשה זאת. יש לנו עשרות לקוחות מרוצים להם הצענו עבודות מנוף באזור הצפון וכולם מרוצים וחוזרים לפנות אלינו לפרויקטים נוספים.
גם לפרויקטים נרחבים שזקוקים לעבודה בשני מקומות במקביל נוכל לתת שירות שכן יש לנו צוות עובדים גדול ומקצועי שיכול להגיע לכל מקום. עבודות מנוף באזור חיפה ועבודות מנוף באזור הצפון ככלל – בוחרים בשחר מנופים.

עבודות מנוף באזור חיפה

שחר מנופים מבצעת המון עבודות מנוף באזור השרון ויצא לנו לבצע פרויקטים יוקרתיים בווילות יוקרה בקיסריה וסביון שם עבדנו עם ציוד רגיש ויקר במיוחד. לאחרונה בצענו פרויקט מיוחד בנצרת שם בעזרת מנוף מתקדם הצלחנו להניף ציוד כבד במיוחד לאתר בנייה על הרי נצרת התלולים. עבודות מנוף בצפת והסביבה, על הרים וגבעות – שחר מנופים תגיע בזמן עם צוות אדיב ומקצועי.  
אנחנו הפכו להיות החברה המובילה בארץ בתחום ההרמה והשינוע בזכות ולא בחסד ואנו מתגאים במאות לקוחות מרוצים שיעידו על כך.

שירותים נוספים