074-764-86-08

מאמרים

שינוע גנרטורים

גנרטורים הם חלק חשוב ביותר בעבודות הבניין. עבודות ראשוניות בבניין שטרם חובר לרשת החשמל דורשות גנרטור ואם הן מתבצעות בקומות עליונות וגבוהות אין ברירה אלה לשנע את הגנרטור בעזרת מנוף גנרטורים. גנרטורים הם כבדים במיוחדים וכמעט בלתי אפשרי שגם צוות עובדים יכול להרים אותם (ואם כן זו תהיה פעולה מסוכנת ביותר שעדיף להימנע ממנה). שינוע גנרטורים צריך להתבצע בעזרת מנוף גנרטורים חזק וגמיש שיוכל להשימם בכל נקודה בתחום העבודה ולשנע אותם לאחר מכן לאזור העבודה החדש. שחר מנופים היא חברה מקצועית אשר מפעילה צי מנופים גדול במיוחד עם יכולות נשיאה של ציוד כבד לגובה רב. אנו מתמחים בהרמת גנרטורים לעבודות בניין פרטיות ועסקיות ברחבי הארץ ויש לנו ניסיון של מעל ל30 שנה בתחום.

שינוע גנרטורים לגובה

גנרטורים הם יקרים וכבדים ויש לשנע אותם בזהירות רבה במיוחד כאשר מדובר בהרמה לגובה של מספר קומות. נפילה של גנרטור מגובה כזה תוביל גם להריסתו המוחלטת וגם יכולה להרוס בקלות משטח עבודה ובמקרים קיצוניים אף לפגוע בעובדים. לכן צוות העובדים של שחר מנופים התנסה בהרמת ציוד רב משקל בעזרת מנופים כחלק מהכשרתם לעבודה בחברה וכעת הם המוכשרים ביותר בארץ לבצע משימות מסוג זה. בחירה בשחר מנופים מבטיחה לך ולעסק שלך רוגע מוחלט וביטחון בעבודה שתתבצע באופן מושלם ללא תקלות ונפגעים. הרמת גנרטורים וציוד כבד זו המומחיות שלנו – שחר מנופים.

השירות הטוב ביותר – שחר מנופים

בשחר מנופים שמנו לעצמנו מטרה להיות החברה המובילה בארץ בתחום שינוע גנרטורים וציוד כבד ואנו מתגאים לעמוד במטרה זו. לכל עבודה ולכל דרישה של הלקוח נמצא את הפתרון היעיל והחסכוני ביותר על מנת לבצע את המשימה בצורה הטובה ביותר. עבודה שהתבצעה בצורה הטובה ביותר עומדת בתנאים הבאים – הסתיימה בזמנים אשר הלקוח דרש או הקדימה אותם, הציוד שונע\הורם בלי להיפגע ובלי לפגוע ונגמרה עם חיוך גדול אצל הלקוח. על התנאים האלו ענינו בכל אחד מאלפי הפרויקטים שביצעו. באתר שלנו תוכלו לקרוא ולהתרשם מעשרות המלצות של לקוחות מרוצים וגלריה מלאה תמונות של פרויקטים מוצלחים.

מוזמנים ליצור איתנו קשר לקביעת פגישת תיאום וייעוץ עוד היום- שחר מנופים – הרמות לגובה ושינוע ציוד במחירים משתלמים.

שירותים נוספים