074-764-86-08

מאמרים

מנופי סל הרמה

מהם בעצם מנופי סל הרמה? מדובר במנופים המצוידים בסוג של תא שהוא בעצם סל ההרמה, המחובר לזרוע המנוף ובתוכו ניתן לשנע ציוד או אנשים. קיימים סלי הרמה בגדלים שונים למטרת שינוע של מספר אנשים גדול יותר או כמות ציוד גדולה יותר. רובנו נתקלנו במנוף סל הרמה המשמש את חברת החשמל לדוגמא, כאשר אנשי המקצוע שלה נדרשים לבצע תיקונים ועבודות בקווי החשמל בגובה. מנופי סל הרמה נחשבים לפופולאריים ומאד נדרשים בתחומים שונים היות שבעזרתם ניתן לעבוד בגבהים בתנאים נוחים ובטוחים.

מי זקוק למנופי סל הרמה?

אז כאמור, בחברת החשמל יש להם שימוש רב בטיפול ותיקון תקלות בגובה בקווי ובעמודי החשמל. ענפים נוספים במשק נזקקים לא פעם למנוף כזה, כגון עבודות צביעה בגובה, עבודה בגובה באתרי בנייה, גיזום עצים גבוהים, הדבקת מודעות בגובה, עבודות קטיף במטעים כאשר הפרי גדל בגובה ועוד. ניתן לשכור שירותי מנופי סל הרמה בחברות ייעודיות רבות וכדאי לפנות אל הטובות והמובילות שבהן, אשר מתחזקות את הציוד שלהן ברמה מעולה, על מנת למנוע תאונות עבודה ופגיעה בגוף וברכוש.

יתרונותיו של מנוף סל הרמה

כמו שציינו, בעזרתו של סל ההרמה ניתן לבצע בגובה כל עבודה אך בתנאים הרבה יותר בטוחים. עבודה בגובה ללא סלי הרמה טומנת בחובה סכנה ממשית לחיי העובדים כמו גם סכנה לנזק ברכוש. סלי ההרמה בנויים על פי תקני בטיחות מחמירים ולכל סל תנאי הפעלה משלו. יש כאלה המיועדים לנשיאת 2 אנשים עם ציוד, כאלה לנשיאת 3 אנשים וקיימים גם סלי הרמה ייחודיים המיועדים להרמת מעט יותר אנשים. חשוב להקפיד על כללי הבטיחות ולהישמע להם. 

כיצד בוחרים מנופי סל הרמה

כלל ברזל ראשון- תמיד תפנו אל חברה מובילה בתחום ובעלת מוניטין וקבלות בשטח. המלצות מלקוחות נוכחיים וקודמים הן פרמטר חשוב מאד, אך יחד עם זאת תוכלו לוודא בעצמכם במהלך פגישה את מידת המקצועיות, האחריות, הניסיון והמיומנות, מהו הציוד העומד לרשות החברה ועד כמה עובדיה מקצועיים. חשוב לברר מחירים ולקבוע יעדים. אצלנו בשחר מנופים, עמידה ביעדים מבחינת הזמן וההספקים עומדת בראש סולם העדיפויות, לא פחות משמירה על כללי הבטיחות ודיוק בעבודה.

ניתן ליצור עמנו קשר דרך האתר או בטלפון. נציג שלנו ייענה מידית לפנייתכם ויתאם לכם פגישה עמנו.

שירותים נוספים