074-764-86-08

מאמרים

מנוף קירוי מבני תעשייה

קירוי מבני תעשיה היא עבודה מורכבת וקשה, אשר בנוסף לידע ויכולות ביצוע מקצועיות, דורשת גם ציוד מיוחד. לא ניתן להקים קירוי למבנה ללא מנוף קירוי מבני תעשייה. השילוב המנצח בין מקצועיות גבוהה לבין ציוד מתאים תביא לתוצאות משביעות רצון. מזה 30 שנה שחר מנופים מקדמת שיתופי פעולה עם קבלנים מובילים, עם מהנדסים ואדריכלים, על מנת לעשות התאמה מושלמת בין דרישות הפרוייקטים לבין הציוד הנלווה, כולל השכרת מנוף קירוי מבני תעשייה. זו כמעט אומנות לדעת לעשות התאמה ציוד לסוג העבודה. אנו בשחר מנופים עושים שימוש בציוד וכלים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר שקיימת בשוק.

הכירו את שחר מנופים

שחר מנופים בע”מ היא חברה שמתמחה בעבודות מנוף כבר למעלה מ- 30 שנה. בבעלותנו צי מנופים מתקדם וחדשני, אשר מאפשר לנו לספק מגוון רחב של שירותי הרמה ומנוף, כגון עבודות מנוף כלליות, עבודות מנוף עם סל נשיאה, עבודות מנוף קירוי מבני תעשייה, עבודות הנפה למיניהן ועוד. התחייבנו לעצמנו וללקוחותינו להעניק שרות מקצועי, אמין, יעיל ובטוח, אשר כולל אספקת ציוד טכני נלווה במידת הצורך. שחר מנופים בע”מ היא חברה אמינה ומקצועית אשר מציעה פתרונות חדשניים ומקיפים תוך הקפדה על עמידה בלוחות זמנים. מה שהופך אותנו לחברה מובילה בתחומה, היא מקצועיות, אחריות מלאה ושרות מעולה. נשמח להעמיד לרשותכם את הנסיון הרב שלנו בנוסף למקצועיות ללא פשרות.

מנוף קירוי מבנה

רוב האנשים מכירים אתרי בניה אך מרחוק, ורואים מנופים המתנשאים לגובה רב. אך מי שמכיר מקרוב את הענף, מבין את הסכנות הטמונות בו. עבודה עם מנוף קירוי מבנה דורשת דיוק ומקצועיות רבים ממי שמפעיל אותו. מדובר במנוף מודרני וחכם מאוד שיודע לבצע פעולות רבות. ברשותנו ציוד נוסף המתאים לביצוע משימות ועבודות שונות ומגוונות, כגון הרמה וקירוי, הובלה, מנוף סל ועוד. אנו בשחר מנופים מבינים כי בטיחות היא ערך עליון ולכן מירב מאמצינו נתונים לנושא זה.

בטחונם של עובדי האתר ושמירה על חייהם, מביאה אותנו לעסוק בבחירה מדוייקת של סוג הציוד, בהכשרה, הסמכה והדרכה של אנשי ההפעלה תוך הקפדה על נהלי עבודה. ברור לנו כי להיות חברה מובילה זה דבר מחייב. איתנו אתם יכולים רק להרוויח. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לשיחת יעוץ ללא התחייבות. 

שירותים נוספים