074-764-86-08

מאמרים

הרמת קרמיקה לבניין

עבודה בגובה היא פעולה מורכבת ביותר בתחום עבודות הבניין ויש לבצע אותה בשלמות שכן היא כרוכה בהמון גורמי סיכון הן לבניין ולחומרים והן לגורמים האנושיים. אחד מן התהליכים שיש לבצע על מנת לעבוד בגובה היא הרמת מוצרי בניין לגובה אל הפועלים. הרמה שכזו מתבצעת על ידי שימוש במנופים חזקים שיכולים להרים בפעם אחת ציוד במשקל רב מאוד לגובה של מספר קומות ובלי לפגוע כלל בציוד, בבניין ובעובדים. חברת שחר מנופים מפעילה צי מנופים חדישים, עם צוות עובדים מנוסה ואחראי שמבצעים כל משימה ביעילות ובבטחה. בשחר מנופים אנחנו מבצעים הרמת קרמיקה לבניין, הרמת זכוכיות בוואקום, הרמת מכולות ומבנים ניידים ועוד מגוון שירותים בתחום הבניין ועבודות החצר.

הרמת קרמיקה לבניין – שחר מנופים

אז למה לבחור בשחר מנופים בשביל לבצע הרמת קרמיקה לבניין? קרמיקה היא חומר עדין למדי שיכול להישבר בקלות גם ממכות חלשות ולכן חשוב מאוד לשמור על המשטחים יציבים ומוגנים ולהעלות אותם לגובה בזהירות אך במהירות. צוות העובדים של שחר מנופים עבר הכשרות ארוכות ביותר על מנת שיוכלו להתחיל לעבוד עם חומרים רגישים לעבודה בגובה. אנו בחרנו את כל העובדים בקפידה על פי רמת המקצועיות שלהם וכן על פי אדיבותם כלפי הלקוחות. אנו מאמינים שהשירות ללקוח צריך להתבצע במקצועיות לא מתפשרת ואנו מתחייבים על כך. כמו כן, צי המנופים שלנו חדיש ביותר ומותאם להתמודד עם הרמה של סוגי חומרים וציוד רבים. מנוף לקרמיקה צריך להיות חזק על מנת להרים טונות של חומר אך גם מדויק וזריז לבצע את העבודות ביעילות בכדי לעמוד בלוחות הזמנים של הלקוח.
כל יתרונות אלו הופכים את שחר מנופים לחברה המובילה בארץ בתחום הרמת מוצרי בניין לגובה.

מנוף לקרמיקה, שינוע ציוד ועוד – שחר מנופים

שחר מנופים מבטיחה ללקוחותיה שירות יעיל ואדיב במחירים משתלמים במיוחד. אנו נשמח לייעץ ללקוחות עסקיים ופרטיים לגבי העבודות הדרושות להם ולייעל את הפרויקט על מנת לחסוך ללקוח בזבוז כספים וזמן. מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון ובאתר עוד היום ונענה במהרה. מוזמנים גם לגלוש באתר ולקרוא עשרות המלצות מלקוחות מרוצים מרחבי הארץ ולהתרשם מגלריית הפרויקטים שלנו.
שחר מנופים – עם ניסיון של 30 שנה ואלפי פרויקטים מוצלחים תהיו בטוחים שבחרתם נכון.

שירותים נוספים