074-764-86-08

מאמרים

הרמת עצים למשתלות

בפרויקטים רבים של עבודות בניין וחצר יש ציוד שהשינוע שלו מורכב יותר מהרמת משטחים של שקי מלט. עצים לדוגמה, צריכים שינוע והרמה רגישה במיוחד – כל תנועה לא נכונה על גבי המנוף יכולה לגרום לשבירת ענפים או של הגזע עצמו, דבר שלא ניתן לתקן. לכן הלקוח וחברת ההובלות צריכות לחשוב על שיטת פעולה שתבטיח שינוע עצים באופן מושלם. שינוע עצים מושלם יכלול שימוש במנוף עצים מקצועי שמותאם במיוחד לעבודות מסוג זה. מנוף עצים שכזה יכול גם להחזיק את העץ בחוזקה אך בלי לשבור אותו בכלל. בצי המנופים המתקדמים שחברת שחר מנופים מפעילה תוכלו למצוא מנופים שמותאמים במיוחד להרמת עצים. בשחר מנופים אנו מבצעים הרמת עצים למשתלות הזקוקות לרוב להובלת עצים מרובים וכן ללקוחות פרטיים הזקוקים להרים לגובה של מספר קומות גם עץ אחד בלבד.

הרמת עצים למשתלות – שחר מנופים

משתלות רבות בישראל כבר בחרו בשחר מנופים להיות החברה שלהם להובלת עצים. עם מאות הובלות מוצלחות של עצים בפרויקטים ברחבי הארץ, שחר מנופים הפכה להיות החברה הובילה והמשתלמת בארץ בהרמת עצים ושינועם. אנו מתחייבים לשירות מקצועי ומהיר בכל רחבי הארץ מהצפון ועד הדרום ולזמינות בכל שעות היום על מנת להתאים ללוחות הזמנים של הלקוחות. הרמת עצים למשתלות בעזרתנו מבטיחה לבעלי המשתלות שירות אמין שחוסך מהן לקנות מנוף פרטי משלהן, דבר שברוב המקרים אינו משתלם – לא רק שהמנוף עצמו יקר, הוא דורש תחזוקה מתמדת ועובדים מוכשרים לביצוע עבודות מסוג זה. בשחר מנופים אנו דואגים לבצע בדיקות מקיפות על הציוד שלנו ומעסיקים צוות מוכשר ואיכותי בשביל שאתם לא תצטרכו לעשות זאת בעצמכם.

למשתלות ועסקים נוספים

“אם גם לעסק שלכם יש צורך בשינוע של ציוד לא שגרתי, שחר מנופים היא הבחירה המושכלת ביותר. לנו יש ניסיון בהרמה ושינוע של ציוד מגוון החל מגנרטורים, בלוקים וציוד בנייה ועד לזכוכיות, בריכות שחייה ונוי וג’קוזים. אלפי לקוחות עסקיים ופרטיים הפקידו את הציוד שלהם בידיים שלנו ואנחנו לא אכזבנו.  

.אין דבר שבשחר מנופים לא נוכל למצוא פתרון שינוע עבורו. התקשרו אלינו עכשיו, ספרו לנו מה הדרישות שלכם ואנחנו כבר נדאג לכל השאר. שחר מנופים – אנחנו לא מאמינים בבלתי אפשרי. 

שירותים נוספים