074-764-86-08

מאמרים

הרמת מבנים

נדרשת מומחיות רבה בכל הקשור אל הרמת מבנים. אלמנטים רבים מעורבים בהרמה או הזזה של מבנים והם קשורים קשר ישיר לטכנולוגיה חדשנית, לציוד מדויק ולמקצועיות אנשי הצוות. הרבה מאוד גורמים עושים שימוש במבנים ניידים על מנת לחסוך בהוצאות בניה ולנצל את האפשרות לנייד את המבנה בעת צורך. כך קורה במושבים ובקיבוצים רבים, בתעשיה ובאתרי בניה. חלק מהמבנים הניידים נועדו למגורים וחלק נועדו לצרכים אחרים ושונים. הרמת מבנים מסוגים שונים דורשת מיומנות שונה. ישנם גדלים שונים של מבנים להרמה ולהובלה – ישנם מבנים המשמשים לשרותים ו/או למקלחת, יש כאלה המשמים שאחסון ויש המשמשים למגורים. מה שחשוב לדעת כשיש צורך או אילוץ של הרמת מבנים מסוגים אלה, זה הגודל שלהם. עבור מבנים קטנים ניתן להסתפק במנוף הרמת מבנים סטנדרטי ובמידת צורך במשאית הובלה עם פסי מתכת קצרים. אך כאשר מדובר על הרמת קרוואנים או הרמת והובלת מבנים גדולים יותר, יש להתאים לעבודה מנוף גדול ועוצמתי יותר ומשאית בעלת פסי מתכת ארוכים.

חברת שחר מנופים

שחר מנופים בע”מ היא חברה שמתמחה בעבודות מנוף כבר למעלה מ- 30 שנה. הרמת קרוואנים, הרמת ציוד בניין וכן הרמת ציוד שונה ומגוון, הם תחום ההתמחות שלנו. בבעלותנו צי מנופים מתקדם וחדשני, אשר מאפשר לנו לספק מגוון רחב של שירותי הרמה ומנוף, כגון עבודות מנוף והרמה כלליות, עבודות מנוף עם סל נשיאה, עבודות הנפה למיניהן ועוד. אנו חשים מחוייבים למתן שרות מקצועי, אמין, יעיל ובטוח שכולל אספקת ציוד מכני וטכני נלווה. שחר מנופים בע”מ היא חברה מובילה, אמינה ומקצועית אשר מציעה פתרונות חדשניים ומקיפים, תוך הקפדה על עמידה בלוחות זמנים. מה שהופך אותנו לחברה מובילה בתחומה, היא המקצועיות, האחריות המלאה והשרות המעולה שאנו יודעים להעניק.

הרמת אשקוביות

אשקוביות הם מבני מגורים העשויים מקוביות בטון. אשקוביות הוקמו על ידי משרד השיכון בשנות ה-80 של המאה הקודמת והן איפשרו הקמת שכונות גדולות בפרקי זמן קצרים והיו לפופולאריות מאוד בשנות ה-80, במיוחד ביהודה ושומרון. הרמת אשקוביות והעברתן ממקום למקום היא משימה למקצוענים. כך גם הרמת ציוד בניין וגם הרמת ציוד כבד בכלל. אנו בשחר מנופים מציעים ללקוחותינו את נסיוננו הרב ומקצועיות ללא פשרות. מזמינים אתכם לפנות אלינו לשיחת ייעוץ ללא כל התחייבות מצדכם.

שירותים נוספים