074-764-86-08

מאמרים

הרמת בריכות שחיה

ניתן לומר כי בעשור האחרון בניית בריכות שחיה ביתיות תפסו תאוצה. למה זה קרה בעצם? בעבר לא כולם יכלו להרשות לעצמם להקים בריכת שחיה בחצר ביתם משום שהעליות היו גבוהות מאוד. כיום, בעידן של התפתחות טכנולוגית מהירה, בנייה והקמה של בריכת שחיה הפכה להיות פשוטה יותר ולכן גם קלה יותר. הזמן הדרוש לבניית בריכת שחיה התקצר משמעותית וגם חומרי הגלם הוזלו בצורה משמעותית. אם בעבר הבריכות היו עשויות מבטון בלבד הרי שהיום ניתן למצוא מגוון חומרי גלם שונים, אם כי בטון הוא עדיין חומר הגלם המועדף עבור בריכות השחיה. במקביל, כל שרותי המנוף של הרמת בריכות שחיה הוזלו גם הם וניתן למצוא שרותי מנוף בריכות במחירים נגישים. הרמת בריכות שחיה לשם התקנתן היא עבודה שדורשת מיומנות רבה ונסיון רב. לא כל מי שיודע להפעיל מנוף יוכל להפעיל מנוף בריכות.

בואו לעבוד עם מקצוענים

שחר מנופים בע”מ היא חברה המתמחה בעבודות מנוף כבר למעלה מ- 30 שנה. בבעלותנו צי מנופים מתקדם וחדשני, אשר מאפשר לנו לספק מגוון רחב של שירותי הרמה ומנוף, כגון הרמת בריכות שחיה, עבודות מנוף כלליות, עבודות מנוף עם סל נשיאה, עבודות הנפה למיניהן ועוד. אנו מחוייבים למתן שרות מקצועי, אמין, יעיל, בטוח ואדיב לכלל לקוחותינו. שחר מנופים בע”מ היא חברה מובילה ומקצועית אשר מציעה פתרונות חדשניים מקיפים תוך הקפדה על כללי בטיחות ועמידה בלוחות זמנים. מה שהופך אותנו לחברה מובילה בתחומה, היא קודם כל מקצועיות, אחריות מלאה על עבודתנו ושרות מעולה.

ביצוע הרמת בריכות מקצועית

ישנם סוגי בריכות שונים, בגדלים שונים, דגמים וצורות שונות, חומרי גלם משתנים ועוד. כל אלה משפיעים השפעה ישירה על אופן הרמת בריכות על מנת להתקינן במקום המיועד להן. כדי לבצע הרמת בריכות שחיה בצורה נכונה, יש לעשות שימוש של מנופי בריכה מיוחדים המתאימים במיוחד למטרה זו וכמובן להתחשב בגודל ובמשקל הבריכה. שחר מנופים יודעים איך להפעיל מנופי בריכה במקצועיות וביעילות. לשם כך, הצוות המקצועי שלנו עבר הכשרה מתאימה וצבר נסיון רב. וכידוע, אין מתחרה לנסיון. אנו בשחר מנופים נעזור לכם להגשים את חלומכם להתקין בריכת שחיה ונעמיד לרשותכם את הציוד המתאים ואת הצוות המיומן ביותר, תוך מקצועיות ללא פשרות.

שירותים נוספים