074-764-86-08

מאמרים

הרמות מבנים

שינוע מבנים ניידים מאד מקובל בשנים אחרונות ונדרש בענפים שונים ולמטרות שונות. מדובר בתחום שדורש הרבה מאד אחריות, מיומנות, דיוק ומקצוענות כמו גם ציוד ייעודי מתאים ומשוכלל. הרמות מבנים ושינועם ממקום למקום מבוצעות באמצעות משאיות מנוף מסוגים שונים. ככל שמגוון וגודל המשאיות והמנופים העומדים לרשות החברה גדול יותר, כך מסוגלת החברה לבצע משימות מגוונות יותר בתחום.

מתי נדרשות הרמות מבנים?

מבנים יבילים או ניידים משמשים באתרי בנייה כמשרדים, כעמדות שמירה במפעלים ומוסדות, בתי מגורים, כיתות לימוד ועוד. ייחודם של מבנים ניידים הוא שניתן להציבם במקום מסוים לתקופה מסוימת ובתום התקופה להעבירם למקום אחר לפי הצורך. שינוע מבנים ממקום למקום אינו פעולה פשוטה ומצריך צוות וציוד מקצועיים ומיומנים, היות ומדובר בגוף גדול וכבד אשר חובה לשמור על יציבותו ושלמותו בעת ההעברה. בנוסף יש להקפיד על כללי בטיחות נוקשים לשם שמירה על ביטחונם של אנשי הצוות העוסקים במלאכה.

שחר מנופים- המובילה בתחום הרמות מבנים

חברתנו, שחר מנופים, פועלת בתחום מעל ל 30 שנה וצברה ניסיון רב לאורך השנים. צעדנו עם הזמן והטכנולוגיה המתקדמת והצטיידנו במיטב המשאיות והמנופים בגדלים שונים אשר משמשים למטרות שונות, החל משינוע מטענים כבדים מאד, המשך בעבודה באתרי בנייה וכלה בהרמות ושינוע מבנים ומכולות. צוות הנהגים והמנופאים שלנו מקצועי ומיומן ועבר הכשרה מקצועית רלוונטית, נוקט בכל כללי הבטיחות האישיים והכלליים המחמירים ביותר, ומעניק ללקוחותינו שירות אדיב, מהיר, יעיל ומיומן. אנו מחויבים לעמידה בלוח הזמנים כפי שנקבעה מראש עם לקוחותינו ומכבדים את צרכיהם ואילוציהם מכל בחינה.

שינוע מבנה נייד? שחר מנופים לרשותך מיד!

בין שמדובר ברכישת בית יביל והובלתו ממקום ייצורו למקום הצבתו, הצבת עמדת שמירה זמנית, העברת מכולה מיעד ליעד וכו’, או לחלופין העברתם לאחסון זמני במרכז לוגיסטי כלשהו, אנו מסוגלים לבצע כל משימה. כאמור- ברשותנו ציוד מתאים ותקני וצוות ביצוע מעולה. אין משימה שנחשבת לקשה מדי וגם אין יעד רחוק מדי עבורנו.

אז אם אתם זקוקים לביצוע הרמות מבנים צרו עמנו קשר דרך האתר באון ליין או בשיחת טלפון. נציג שלנו ייענה מיד לפנייתכם, יענה על שאלות ויסביר את הפתרונות שביכולתנו להציע לכם. אנו עומדים לרשותכם 24/7, ונשמח לראותכם בין לקוחותינו הרבים.

שירותים נוספים