074-764-86-08

מאמרים

הובלות ועבודות מנוף

עבודות מנוף והובלה מקצועיות מתחילות באפיון הצורך וההיקף המדוייקים.

ישנה חשיבות רבה להתאמה מדוייקת ונכונה של סוג המנוף וכלי הרכב המוביל, עוד לפני תחילת העבודה וזאת על מנת להבטיח כי המנוף שיבחר יבצע את עבודתו על הצד הטוב ביותר תוך שמירה על חיי אדם ושימרה על הציוד. הובלות ועבודות מנוף נפוצות מאוד במגוון ענפי תעשיה ובניה וכן בהעברת ציוד, מבנים ניידים ועוד. שרות הובלות ועבודות מנוף נותנים מענה ראוי גם במעברי דירות ובתים, משרדים ועסקים. לפני שאתם בוחרים חברה שתבצע עבורכם הובלות ועבודות מנוף, כדאי לבדוק האם יש ברשותה את המנופים והמשאיות המתאימים לסוג העבודה הספציפי. עוד יותר חשוב לדעת שהחברה עומדת בכל כללי הבטיחות הדרושים על פי חוק. על מנת למנוע נזק מסוג כל שהוא מחד ולקבל שרות מעולה ויחס אישי מאידך, מומלץ לבחור בחברת שחר מנופים, שהיא אחת החברות המובילות בתחום הובלות ועבודות מנוף. שחר מנופים מבצע עבודות מנוף באר שבע, עבודות מנוף במודיעין, עבודות מנוף בצפת וכן עבודות מנוף אשדוד.

מעבר בית לקומות גבוהות

כיום מאוד מקובל לבצע הובלות בשילוב עם עבודת מנוף כשמדובר על מעבר לקומות גבוהות. לא כל מעלית יכולה להכיל בתוכה את כל הציוד הכבד, והרי תכולת בית מכילה לא מעט ציוד כבד כמו רהיטים, מקררים, מכונות כביסה וכו’. חברת הובלות אשר משלבת עבודות מנוף, אטרקטיבית הרבה יותר מאשר חברה שמציעה הובלות בלבד. שחר מנופים מציעה עבודות מנוף באר שבע, עבודות מנוף אשדוד, עבודות מנוף במודיעין ואפילו עבודות מנוף בצפת. שינוע של תכולת דירות ובתים בשילוב של עבודות מנוף היא הפתרון המושלם למעבר דירה או בית עסק. בנוסף, שינוע ועבודת מנוף נדרשת גם בתעשיית בניה שכן מנוף יכול לסייע בהעברת חומרי בניה לקומות גבוהות.

בואו לעבוד איתנו

אנו שחר מנופים בע”מ – חברה שמתמחה בעבודות מנוף כבר למעלה מ- 30 שנה. בבעלותנו צי מנופים מתקדם וחדשני, אשר מאפשר לנו לספק מגוון רחב של שירותי הרמה ומנוף. אנו מחוייבים למתן שרות מקצועי, אמין, יעיל ובטוח שכולל אספקת ציוד טכני נלווה במידת הצורך, דבר שהופך אותנו לחברה מובילה בתחומה. נשמח להעמיד לרשותכם את הנסיון הרב שלנו ומקצועיות ללא פשרות. אנו כאן לשרותכם בכל שאלה.

שירותים נוספים