074-764-86-08

מאמרים

הובלות ומנופים

ציוד הבניין שעושים בו שימוש בעבודות לא מגיע לאתר הבניין בכוחות עצמו בטח שלא לקומות העליונות. הציוד והחומרים מגיעים לאתרי העבודה על גבי משאיות ומנופים אשר משנעים אותו ברחבי אתר הבנייה לכל מקום בו יש בו צורך. מכיוון שרוב ציוד הבנייה הוא כבד ביותר, העובדים לא יכולים לסחוב אותו בעצמם או להסתמך על פיגומים ולכן אין ברירה אלא להשתמש בהובלות ומנופים. חלק מציוד הבנייה הינו רגיש במיוחד ודורש הובלות ומנופים מיוחדים שמותאמים אליו. חומר אחד שצריך לתת לו תשומת לב רבה בעת הובלה והרמה הוא זכוכית. זכוכיות המגיעות לאתרי הבנייה שוקלות מאות קילוגרמים ולכן הנפת זכוכית לגובה היא עניין מסובך שצריך תכנון רב. חברת שחר מנופים מתמחה בהובלה של זכוכית בעזרת מנוף הרמת זכוכיות ייחודי בעל יכולות חדשניות. אנו משתמשים בציוד הרמת זכוכיות בוואקום שמאפשר נשיאה של זכוכית במשקל רב מאוד לגבהים של עשרות מטרים.

הרמת זכוכיות בוואקום

הנפת זכוכית לגובה בעזרת וואקום היא פיתוח טכנולוגי ששינע לחלוטין את תחום ההובלה של זכוכית. מנוף הרמת זכוכיות עושה שימוש במערכת חשמלית מתקדמת לדחיסת אוויר ויצירת לחץ בנקודת ההרמה של הזכוכית. באופן זה ניתן לאחוז בזכוכית ממרכז המסה שלה ולא מן הקצוות והפינות שנוטות להישבר ולהוביל אותה לגבהים של עשרות מטרים באוויר. הוואקום גם אינו יוצר שריטות על הזכוכית שכן אינו אוחז בה בפועל העזרת מלקחיים. בעזרת מנגנוני כיוון ניתן לכוון את הזכוכית לכל זווית וכך להתאים אותה לכיוון החלון בו היא תותקן. מערכת הוואקום החשמלית כולל מנגנון חירום שקולט כל שינוי בלחץ הוואקום על הזכוכית ומתריעה ישירות לעובדים. באופן זה מפעיל המנוף יכול להספיק להוריד את הזכוכית מטה ולפני שזו נופלת ונשברת.

הובלות ומנופים – שחר מנופים

בשחר מנופים אנו עושים שימוש במנופי הרמת זכוכית בוואקום מתקדמים ביותר אשר אותם מפעילים עובדים מוכשרים אשר מבטיחים לכם עבודה ללא תקלות ובעיות. הרמת זכוכיות לגובה בעזרתנו מבטיחה לכם חלונות נקיים, ללא שריטות ועבודה שתתרחש בדיוק על פי לוחות הזמנים שלכם. אנו בצענו מאות עבודות מסוג זה בעשרות פרויקטים ברחבי הארץ – החל בבתים פרטיים ועד מלונות מפורסמים. שחר מנופים – לעבודות הרמה לגובה ושינוע של ציוד רגיש.

שירותים נוספים