074-764-86-08

השירותים שלנו

הרמת ציוד בניין

שימוש במנופים חדר לתחומים רבים וכיום ניתן לראות מנופים בפעולה לא רק באתרי בניה או במחסנים לוגיסטיים. חברות רבות שמספקות שירותי העברת דירה משתמשות במנופים, באתרי הבניה משתמשים במנופים להרמת חומרי בניה כבדים לגובה, במהלך עבודות שיפוץ בדירות מפנים בעזרת המנוף את פסולת הבניין אל מכולה ייעודית, וגם בתעשייה וביערנות התרחב השימוש במנופים. הרמת ציוד בנין או כל ציוד כבד אחר בעזרת מנוף חוסכת זמן, כוח וכסף והופכת את העבודה ליעילה בהרבה.

ענף הבניה הוא אחד מהענפים הפופולריים ביותר לשימוש במנופים מסוגים שונים. הרמת ציוד בנין זו משימה קשה היות ומדובר בציוד כבד מאד כגון שקי חול ומלט, כמויות גדולות של חצץ, זכוכיות חיפוי או חלונות ענקיים, מרצפות, צנרת, פלטות גבס, כלים סניטריים ועוד ציוד רב ומגוון. מנופים הפכו את המטלות הללו לקלות ומהירות יותר, חסכו בכוח אדם יקר ובסופו של דבר תרמו לכך שהרבה פחות ציוד ניזוק בעת הרמתו לגבהים. כאשר מדובר במטען כבד במיוחד המיועד להרמה, יש לידע אותנו כדי שנוכל למצוא עבורכם את המנוף המתאים ביותר למשימה זו. יכולת ההרמה של המנופים השונים אשר ברשותנו נעה בין מאות קילוגרמים לטונות אחדות.

מתי יש צורך במנוף הרמה?

כאמור, כאשר עוברים דירה והציוד כבד ורב, או שהמעליות בבניין לא מתאימות להורדת הציוד, פינוי פסולת כבדה בבתים שעוברים שיפוץ, ואף לקבלני בניין שבונים בניינים ובהם שתי קומות ומעלה. בשלב בו מסתיימת בניית השלד ועד לסוף תהליך הבניה יזדקק הקבלן למנוף הרמת ציוד בנין כדי להפוך את שינוע החומרים והאביזרים הדרושים לקל ויעיל יותר. אצלנו, בשחר מנופים, תוכלו לקבל שירותי מינוף מגוונים, מקצועיים, מדויקים ואמינים במחירים הוגנים ועם אחריות מלאה.

מערכת הנפה מתוחכמת

אם אתם בונים בניין פנורמי או בעל חיפוי זכוכית חיצוני, יש לנו מענה משוכלל ויעיל למטרה זו. ברשותנו מנופי הרמה חשמליים העובדים בוואקום ומתאימים להרמת זכוכיות גדולות וכבדות עד למשקל 1,100 קילוגרם. במקרה של התרופפות אחיזת הוואקום המערכת מתריעה והמנופאי מטפל בתקלה. את המנופים המתקדמים הללו מתפעלים מנופאים שעברו הכשרה מיוחדת למטרה זו והם עובדים בדייקנות, מקצוענות וזהירות, תוך שמירה קפדנית על חוקי הבטיחות הנהוגים באתרי בנייה.

אז קבלני בניין, מובילי ציוד, חברות להעברת דירות וכל מי שזקוק לשירותי הרמת ציוד על ידי מנוף- אנו התשובה עבורכם. תוכלו לפנות אלינו באמצעות מספר הטלפון שבראש העמוד או דרך האתר. נשמח להעניק לכם שירות.

שירותים נוספים