074-764-86-08

השירותים שלנו

הרמת מכולות ומבנים

בשירותי ההנפה המתבצעים על ידי מנופים, הרמת מכולות נחשבת לייחודית ושונה. אנו בשחר מנופים, מספקים שירות זה על תחומיו הרבים, הכוללים שינוע והנפה של מכולות מסוגים שונים: מכולות מגורים, מכולות משרדיות, מכולות המשמשות בתחום התעבורה, מכולות לפינוי פסולת ומכולות תעשייה שונות. תפעול של מנוף המבצע הרמת ושינוע מכולה דורש עבודה מקצועית ביותר, מיומנות, דיוק ואחריות, היות ולא מדובר רק בהרמת המכולה אלא הנחתה על גבי מרכב המורכב על משאית ונעילתה כדי שלא תזוז, על מנת לאפשר לשנע אותה ממקום למקום.

זקוקים לשינוע מכולה?

אנו הכתובת עבורכם. אצלנו תקבלו שירות מקצועי ואדיב מאנשי מקצוע מנוסים ואחראים. ניסיוננו בתחום הרמת מכולות עשיר ואנשינו מומחים בהרמת מכולות מכל הגדלים והסוגים, החל ממכולה בנפח 4 קוב ועד למכולה בנפח 32 קוב. כמו כן עומדים לרשותנו מנופי הרמה באורכים שונים אותם אנו מפעילים בהתאם לדרישת הלקוח. למנופים שלנו זרועות באורך שמתחיל ב 15 מטרים ועד ל 45 מטרים. אנו מודעים לתכולה הרגישה שבתוך המכולה, תכולה שעשויה להיות מוצרי מזון הזקוקים לקירור, מוצרים שבירים, מוצרים אלקטרוניים עדינים, ביגוד והנעלה ועוד, ולכן אנו מטפלים במירב הזהירות במכולה כל זמן שהיא באחריותנו.

שירות מקצועי, זה כל הסיפור

הרמת מכולות אינה פעולה שמבצעים כלאחר יד. האדם היושב על גבי מנוף ההרמה של המכולה מוכרח להיות מקצועי ומיומן בתחום, בעל ניסיון ומאד אחראי. על מפעילי המנופים לעבור הכשרה מתאימה תוך שימת דגש על כללי בטיחות נוקשים. בנוסף לכללי הבטיחות קיים קוד לבוש בטיחותי הכולל אטמי אוזניים, קסדות מגן אפודים זוהרים ועוד. מעבר לשמירה על כללי הבטיחות החשובים לכשעצמם, על המפעילים להכיר מצוין את סוגי המנופים והמכולות, מה מתאים למה, איך להניח מכולה באופן בטוח ומדויק על גבי משטח ההנחה שלה, כיצד לבצע נעילה למניעת תזוזה וכו’.

שחר מנופים לשירותכם

אז אם אתם זקוקים לשירות הרמת מכולות, מכל סוג ומשקל, אנו עומדים לרשותכם ולשירותכם. ניתן ליצור איתנו קשר דרך האתר או באמצעות מספר הטלפון המופיע בראש העמוד שלנו. אצלנו תקבלו מענה מדויק למבוקשכם, הן מבחינה מקצועית והן מבחינה שירותית. כאמור, הציוד שלנו הוא המשוכלל והמתקדם בענף והעובדים שלנו מקצוענים וביצועיסטים מהשורה הראשונה.

אצלנו תוכלו להסיר מלבכם דאגה הן בקשר לרמת ביצוע העבודה והן בקשר לעמידה בזמנים. מקווים לראותכם בין לקוחותינו המרוצים והרבים. שחר מנופים לשירותכם תמיד ובכל שעה.

שירותים נוספים