074-764-86-08

השירותים שלנו

הרמת זכוכיות עם מנוף

בניינים פנורמיים בעלי חיפוי זכוכית, זהו טרנד מאד עכשווי. הקירות החיצוניים שלהם שקופים ברובם ומכל זווית בבניין ניתן להשקיף על הנוף. כדי להניף חלונות זכוכית בסדרי גודל כאלה למרומי אתר הבנייה יש צורך בטכניקות הנפה מיוחדות. בחברת שחר מנופים ניתן לקבל את כל שירותי ההנפה ברמה הכי גבוהה הן מבחינת האמצעים הטכניים והן מבחינת המקצוענות והאמינות של העובדים. רגישות מיוחדת נודעת לענף הרמת זכוכית עם מנוף, היות ומדובר בחומר שביר, רגיש לפגיעות וכבד מאד. חשוב שהזכוכית תגיע ליעדה שלמה וללא שריטות כדי שלבניין יהיה מראה מושלם.

מי אנחנו?

חברת שחר מנופים מתמחה בתחום ההנפה מעל ל 30 שנים, מובילים בענף הזכוכית ואנו מצויידים במכשור מתקדם ומודרני, עובדים מקצועיים ואמינים ועל דגל השירות שלנו חרתנו את טובת הלקוחות בראש סולם העדיפויות. אנו מספקים שירותי הנפה שונים למגוון לקוחות בעזרת צי המנופים המתקדם שלנו. בין שאר משימות המינוף אנו שמים דגש על הרמת זכוכית עם מנוף בטכניקת ואקום חשמלי מתכוונן. אצלנו תקבלו מענה לסוגי ההנפה השונים ואת כולם יבצע צוות מקצועי ואמין שיספק לכם שירות יעיל ומדויק ועמידה בלוח הזמנים שנקבע מראש. כמו כן אנו נותנים אחריות מלאה ללקוחותינו על העבודות שאנו מבצעים.

מהי הרמת זכוכית בואקום?

אחד מפתרונות ההרמה המתקדמים הוא הרמת זכוכית עם מנוף בוואקום. קיימים גם אבזרי הנפה מכאניים וגם אבזרי הנפה חשמליים העובדים על סוללות נטענות ואוויר דחוס. מכשירי ההרמה החשמליים כוללים מערכת התראה בטיחותית למפעיל למקרה של ירידה ברמת הוואקום כדי למנוע תאונה. ניתן למצוא אצלנו אבזרי הרמה שונים, תלוי באופי המטען המורם- אנכיים, אופקיים וגם כאלה בעלי מנגנון היפוך של 90 מעלות או 180 מעלות, תלוי בצורך. מכשיר הוואקום החשמלי מסוגל להניף זכוכית במשקל של 1,100 ק”ג ובמידה של עד 60 מטרים. הרמת זכוכית בוואקום נדרשת במקרים של תיקונים, החלפת זכוכיות שכבר הותקנו או התקנות חדשות.

בטיחות אמינות ומקצועיות

כל אלה מובטחים לכם כאשר אתם פונים לשחר מנופים. תאונות העבודה הרבות עליהן כולנו שומעים, במיוחד באתרי בנייה, עלולות להסתיים בתוצאות טראגיות, וכאן אנו נכנסים לתמונה. חשוב לשכור שירותי הנפה מקצועיים ואמינים, בחברה בעלת ניסיון רב בתחום, כוח אדם מיומן ומכשור מודרני. אנו מספקים שירותי מינוף כלליים, עבודות מינוף עם סל נשיאה שיכול להכיל עד 3 אנשים וכאמור הנפות זכוכית בוואקום חשמלי מתכוונן. נשמח לעמוד לשירותכם ולתת לכם שירות אדיב, מקצועי, מהיר ומדויק.

שירותים נוספים